7/24 GÜVENLİKLİ ULUSLARARASI STANDARTLARA UYGUN  DEPOMUZLA

İstanbul merkezli 3500 metrekarelik alanımızda depolanabilir, depomuz aynı zamanda 1700 metrekare raflı alan kapasitelidir.

Tüm süreç boyunca sevkiyatlar gerçek zamanlı olarak, gerçekleştirilerek izlenebilir, özel müşteri temsilcilerimiz gece gündüz size destek verir.

DEPONUZU BİZ YÖNETELİM

Bizden depo hizmeti aldığınızda, depolama, tedarik zinciri, envanter yönetimi, stok kontrol, sipariş takip, elleçleme, hatta ve hatta ürüne dair paketleme ve ambalaj konularında içiniz rahat olur.

Sizlerin yükünü hafifletmekte iddialıyız.

Neler yapıyoruz?

  • Ortak depo üzerinden siparişlerinizi yöneterek, teslimat gerçekleştiriyoruz.
  • Gün içinde ya da belirli saat aralıklarıyla teslimat yapıyoruz.
  • Ağır ve büyük ürünler için özel çözümlerimiz var.
  • İsterseniz adet, koli veya paket bazında siparişlerinizi hazırlayabiliriz.
  • Bu siparişleri etiketler, barkodlarız. Her bir paket içine kitapçık koyabiliriz.
  • Bütün bunlarla yüksek ölçekli işletme maliyetlerinden, iş gücü problemlerinden sizi kurtarır, işinize odaklanmanızı sağlarız.
    Depolamada güvenli ellerdesiniz.

‘ DOĞRU ÇÖZÜM ORTAĞINIZ.

DÜŞÜK MALİYETLİ TAŞIMA HİZMETİ

Parsiyel yük taşımacılığında temel amaç, aynı güzergâhta taşınması talep edilen yükleri, yük miktarı komple bir aracı doldurmasa bile, aynı araca yükleyerek taşıma maliyetini ekonomik bir seviyeye getirmektir.

Parsiyel yük taşımacılığında, esnek zaman planıyla aynı ya da farklı güzergahlara gidecek ürünleri kendi depomuzda bir araya getiriyoruz.

Nihai varış noktalarına tam zamanında ulaşabilmesi için, barkod sistemiyle çalışıyoruz.

Parsiyel taşımacılık bizim işimiz.

Parsiyel Taşımacılık Türleri

Karayolu: Yaygın olarak kullanılan bir nakliye türüdür. Kara araçları kullanılarak RUT planlamasına uygun şekilde dağıtım yapılır. Yükleme işlemi kapıdan veya depodan yapılır.
Havayolu: Genel olarak parsiyel kargoların taşımaları yapılır. Yükleme işlemi havalimanı veya havaalanında yapılmaktadır. Yurtdışına taşınacak yüklerin gümrüklü olması gerekir.
Denizyolu: Konteyner ve açık yük olarak taşıma seçeneklerini sunar. Yurtiçi taşıma yöntemlerinde fazla kullanılmaz. Türkiye’de limanlardan gümrüklü olarak gemiler parsiyel yükleri yüklerler.
Demiryolu: Pek tercih edilmeyen bir yöntemdir. Vagonun bir kısmını kiralama ile taşıma maliyeti oluşturulur ve sevkiyatlar bu şekilde gerçekleşir.

Zincir Mağazalar için Depolama ve Dağıtım Hizmeti Veriyoruz

ZİNCİR EKSPRES LOJİSTİK olarak; Zincir Marketlere ürün satan firmalara hizmet vermekteyiz.

Öncelikle ürünlerini zincir marketlere satan firmalar bizimle çalışarak dağıtım maliyetlerini düşürebilir, ürünlerini güvenli bir şekilde zincir market ana depolarına ulaştırabilirler

Zincir Market Taşımacılığı hizmetleri sunan firmamız, sevk edilecek tüm ürünlerinizi adresinizden alır ve BİM, A101, Şok, Migros, Hakmar, Carrrefoursa gibi marketlere belirlenen tarihinde sorunsuz olarak teslim eder.

Hem maliyetlerinizi hem iş yükünüzü azaltmak adına, ürünlerin depolamasından, elleçlenip stoklarının tutulmasına kadar olan tüm lojistik faaliyetlerinin profesyonel ZİNEX personeli tarafından üstlenilebilmesi de mümkündür.
Tüm lojistik hizmet modellerinde, hızlı, güvenli ve ekonomik taşımacılığı tek çatı altında bir araya getiren firmamız Zincir Market Taşımacılığında uzman kadromuzla hizmet vermektedir.

Zincir mağaza taşımalarında işler yolunda;