Zincir Market Taşımacılığı

Zincir Mağazalar için Depolama ve Dağıtım Hizmeti Veriyoruz

ZİNCİR EKSPRES LOJİSTİK olarak; Zincir Marketlere ürün satan firmalara hizmet vermekteyiz.

Ürünlerini zincir marketlere satan firmalar bizimle çalışarak dağıtım maliyetlerini düşürebilir, ürünlerini güvenli bir şekilde zincir market ana depolarına ulaştırabilirler

Zincir Marketlere dağıtım hizmetleri sunan firmamız,  sevk edilecek tüm ürünlerinizi adresinizden alır ve BİM, A101, Şok, Migros, Hakmar, Carrrefoursa gibi market depolarına belirlenen termin tarihinde sorunsuz ve zamanında teslimat sağlıyoruz.

Zincir Marketlere rutin gönderi yapan müşterilerimizin sevkiyata hazır ürünlerini müşteri deposundan alıp direkt marketlere yapabileceğimiz gibi; parsiyel ürünlerinizi aktarma merkezimize getirip buradan grupaj yükleme yaparak hızlı ve güvenli teslimat sağlıyoruz.

Hem maliyetlerinizi hem iş yükünüzü azaltmak adına, ürünlerin depolamasından, elleçlenip stoklarının tutulmasına kadar olan tüm lojistik faaliyetlerinin profesyonel ZİNCİR EKSPRES personeli tarafından üstlenilebilmesi de mümkündür.
Tüm lojistik hizmet modellerinde, hızlı, güvenli ve ekonomik taşımacılığı tek çatı altında bir araya getiren firmamız Zincir Market Taşımacılığında uzman kadromuzla hizmet vermektedir.

Zincir market taşımacılığında 15 yıllık tecrübemizle sizlere hizmet vermenin heyecanını ilk günkü gibi yaşıyoruz;